Nasza firma zajmuje się kompleksowym utrzymaniem czystości w mieszkaniach oraz domach. Aby zapewnić Państwu jak największy komfort usług chcielibyśmy zwrócić uwagę na kilka kwestii: 

  • każda wykonywana usługa jest objęta polisą ubezpieczenia OC. 
  • wszystkie nasze zlecenia wykonujemy na własnych środkach czystości oraz własnym sprzęcie. Wynika to z faktu, iż doskonale wiemy jak działają i czego możemy się po nich spodziewać. Poniżej znajdują się informację o firmach na których środkach pracujemy. 
  • każda usługa wykonywana jest przez wykwalifikowany personel
  • za każdą usługę możesz zapłacić kartą 

 

Obsługa klientów indywidualnych

Co nas wyróżnia? 

+ 48 888 684 324 

info@cleaningexpert.pl 

Łódź, ul. Myśliwska 3

 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

Rezerwacje

Cennik

Usługi

O nas 

+ 48 888 684 324

Czym się zajmujemy?

Jako, że potrzeby naszych klientów są bardzo różne wykonujemy prace takie jak: 

  • bieżące sprzątanie - jeśli potrzebujesz co tygodniowego sprzątania to ta opcja jest dla Ciebie. Obejmuje ono: ścieranie kurzy z powierzchni płaskich, odkurzanie oraz mycie podłóg. Standardowe sprzątanie kuchni i łazienki. Częstotliwość jest umawiana indywidualnie, od jednorazowego sprzątania cykliczne umówione z częstotliwością dostosowaną do Twoich potrzeb. 
  • kompleksowe sprzątanie - zawiera w sobie zawsze sprzątanie bieżące plus zajęcie się wszystkimi zakamarkami wnętrza półek, szafek, progi, gzymsy, itd. 
  • doczyszczanie sprzętów AGD - są to zazwyczaj elementy, które zajmują najwięcej czasu a tym samym trzeba mieć sporą wiedzę aby wiedzieć jak dobrze doczyścić poszczególne elementy nie niszcząc ich. Głównie chodzi piekarniki, lodówki a nawet kominki. 
  • sprzątanie po wynajmie / przed sprzedażą mieszkania 
  • Sprzątanie poremontowe 

Aby móc jak najdokładniej wycenić daną usługę preferujemy spotkanie, dzięki temu dostaną Państwo na maila pełną wycenę oraz zakres obowiązków. Istnieje również możliwość przesłania zdjęć. 

Standardowo  1h pracy kosztuje 42 zł brutto. 

 

Cennik

W celu poprawy jakości realizowanych usług oraz dalszemu rozwojowi firmy w 2020 nasza firma dołączyła do członków Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Firm Sprzątających

SKONTAKTUJ SIĘ ZNAMI JUŻ DZIŚ

888-684-324 

INFO@CLANINGEXPERT.PL

888 684 324

info@cleaningexpert.pl